czwartek, 9 grudnia 2010

halo halo ! komentować! bardzo się cieszę że coraz więcej osób odwiedza mój blog ! mam nadzieję że statystyki wciąż będą rosły, dlatego proszę Was jak tylko macie ochotę to komentujcie, lubcie to i obserwujcie !  Z góry dzięki :)
W Londynie kupiłam perę fajnych rzeczy. Mam kolejny zegarek do kolekcji! Pamiętacie mój pierścionek z białym kociasem?, teraz ma towarzystwo!
hahaha, jeszcze jedno mi się przypomniało, wczoraj kota miała zdjęty gips i powiem szczerze miałam nadzieję że zacznie w końcu chodzić,  no bez przesady ile można leżeć ? a tu dupa, tak jak kota leżała tak leży nadal... wegetuje sobie.

środa, 8 grudnia 2010

ojej, sporo się dzieje, w poniedziałek poleciałam do Londynu no i jestem.Kupiłam parę fajnych ciuchów, nie wiedziałam na co się zdecydować tam są takie super rzeczy! A wczoraj byłam na premierowym pokazie kalendarza Dżentelmeni 2011. Kurde a mój komputer wciąż w naprawie !
Jak mi się zdjęcia ładowały to znalazłam takie duperele^^
http://www.plejada.pl/19201,8,17,gwiazdy-na-premierowym-pokazie-kalendarza-dzentelmeni-2011,fotogaleria_duze.html
http://www.koktajl24.pl/Marta-Wierzbicka-w-kujonkach-ZDJECIA-Marta-Wierzbicka-w-kujonkach

niedziela, 5 grudnia 2010

after  "tap madl", bylo strasznie drętwo  ^^ Joana K. wygłąda jak lalka barbie ! jest urocza. 
Wstawiam jeszcze pare zdjęć z kolejnej soboty pracującej... nie rozdrabniam się bo za 5h mam samolot do Londynu , wracam jutro wieczorem, CIAO   xoxoxo

cholender, komputero wciąż w naprawie....