piątek, 9 września 2011

zacznę od tego, że wczoraj byłam w pracy. nowa hala w Sękocinie prezentuję się świetnie. szkoda tylko że jedzie się tam długo. stęskniłam się za wszystkimi w pracy, bardzo się ucieszyłam, że mogłam już z nimi trochę pobyć ;) tą wypowiedzią chciałabym też zdementować plotki że 'na wspólnej' się kończy. mamy się wszyscy dobrze i praca wrze ! ponieważ wczoraj wstałam o piątej to po powrocie z pracy prawie cały dzień spałam, no a do tego ta pogoda...
 wstawiam zdjęcia dzisiejszego obiadu, beznadziejnie prosty w przygotowaniu i zajebiście smaczny- pasta z sosem z sera gorgonzola.
AH, i bardzo ważna sprawa do Was, nie wiecie jak obrócić film nagrany telefonem !? mam fajny materiał z wielkiego meczu i nie mogę go wstawić bo jest nagrany bokiem ...
ściskam mocno T!środa, 7 września 2011

wiem, że to nie ładnie z mojej strony wstawiać na początku roku szkolnego wstawiać zdjęcia z wakacjii, ale naprawdę nie mogę się powstrzymać, są takie pozytywne. Maciek robił je Smieną (bardzo prostym aparatem analogowym) i wyszły rewelacyjne!

wtorek, 6 września 2011

chłopaki oglądają mecz polska-niemcy a ja siedzę i się nudzę. zrobiłam na kolacje, zapiekankę z tuńczykiem, pyszka i do tego naczosy z  sosem guakamole ,mmm. a w ogóle to dziś rano upiekłam ciasto ze śliwkami. zrobiłam je w 3 minuty ! przepis z głowy ;)
jutro wstawię zdjęcia z wakacji. są piękne!
ah! czy wiecie jak na Macu obrócić filmik który został nagrany w poziomie ? bo mam dwa filmy z meczu tvn-u ale są źle nagrane (Maciek nagrywał)
ścisk T.