wtorek, 15 stycznia 2013

Halo! jak Wam mija tydzień? Mój zaczął się wyjątkowo słabo.W niedziele dopadł mnie potworny ból głowy. Wczoraj wizyta u lekarza, a dziś dzień spędzony w szpitalu gdyby nie moja siostra to pewnie umarłabym tam z nudów.... na szczęście wszystko ze mną jest w porządku.  Z głową nie ma żartów.

Chcę Wam pokazać zdjęcia, które  zrobiła mi Ola Szewczul. Bardzo podobają mi się te zdjęcia, różnorodność wzorów, które odzwierciedlają moją osobowość.

Bardzo mi przykro jak czytam niektóre komentarze... w związku z tym zastanawiam się nad zablokowaniem możliwości komentowania Anonimowym czytelnikom. co o tym myślicie?
pozdrawiam T.

 /bluzka zara, leginsy River Island/

 /bluzka, leginsy H&M, kołnierzyk ILOKO.PL/

poniedziałek, 14 stycznia 2013

Cześć! dziś bez vloga, ale za to dużo zdjęć.  trochę jestem nieobecna bo mam straszne bóle głowy, nie wiem co się dzieje, a do tego sesja zbliża się wielkimi krokami!
Tak jak prosiły niektóre czytelniczki wstawiam kilka zdjęć z mojej studniówki, nie ukrawam, że nie był to dla mnie jakiś 'specjalny' dzień,  może dlatego że moja klasa liczyła dwadzieścia osób, i nie było w związku z tym wielkiego zamieszania.... nie wiem. Co do sukienki, miałam ją na sobie raz, jeżeli któraś z Was ma na nią ochotę piszcie na maila, chętnie ją sprzedam (rozmiar 36, marka Simple)
ściskam T.