czwartek, 14 czerwca 2012

aaaa, dzisiaj miałam cudowną sesję zdjęciową w wesołym miasteczku. już niebawem będziecie mogli obejrzeć owoce naszej pracy! a dziś drobna zapowiedź !!!!
FOTO - OLA SZEWCZUL
STYLIZACJA - MISS SPARK
MAKE UP - ANNA UŻYŃSKA
      dziękuję dziewczyny <3
środa, 13 czerwca 2012

kilka osób pytało mnie o firmę pomadki z wczorajszego posta. no więc pokazuje zestaw całego setu jaki ostatnio udało mi się zakupić. marka Fred Farrugia została jakiś czas temu wprowadzona do Sephory jednak ze względu na cenę kosmetyków i małe zainteresowanie nimi zostają one właśnie wyprzedawane w promocyjnej cenie (29 zł jeden 'kafelek' wczesniej kosztowały 69). Są to świetnej jakości kosmetyki a do tego można je fajnie połączyć i nosić wszystkie razem- to bardzo praktyczne:)
także tu jest zawarta odpowiedź, moja pomadka jest właśnie z mojej paletki Fred Farrugia. ;)

a i pokażę Wam jeszcze moje nowe bransoletki z Kelly Mellu, są śliczne!  biała jest najlepsza, cały dochód ze sprzedaży tej białej bransoletki z pozłacaną zawieszka przeznaczony jest na pomoc dla ludzi walczących z rakiem. Warto kupić taką bransoletkę i pomóc. !

ściskam T.

wtorek, 12 czerwca 2012

Halo! jak Wam się podoba Euro 2012? ja oglądam wszystkie mecze! już nie mogę się doczekać dzisiejszego! Cały dzisiejszy dzień spędziłam na wstawianiu moich ciuchów na allegro, i jestem totalnie wymęczona. głowa mi pęka.
dzisiaj wstawiam filmik który zrobiłam na pokazie Simple :) i kilka zdjęć.
aha, obczajcie sobie TO, dobre jaja.

http://www.pudelek.tv/video/Gwiazdy-o-kibicowaniu-podczas-Euro-680/ Jola najlepsza.

http://www.pudelek.tv/video/Wierzbicka-opowiada-o-ulubionych-ciuchach-679/


TTTT.

halowieczoremwnocyniespie.