czwartek, 23 sierpnia 2012

Zapraszam na konkurs ! 

Mam dla Was trzy śliczne wybrane przeze mnie bransoletki Kelly Mellu, żeby je wygrać musicie zrobić kilka bardzo prostych czynności, a mianowicie :
1. Polubić 'lubieszpinak' na fb i umieścić na Swojej tablicy link do bloga
2. polubić profil Kelly Melu na facebooku
3. w komentarzach określcie w trzech słowach waszą wymarzoną biżuterię i podajcie maila.

Pierwszego września o godzinie 18.00 wybiorę trzy osoby, które wykażą się pomysłowością i sprytem, pamiętajcie, że nie liczę na banały !  życzę powodzenia T!


tak więc wstawiam zdjęcia zrobione jeszcze dwa dni temu nad morzem i te które zrobiłam już w Warszawie. dziś po południu wyjeżdżam do Białegostoku zrobię dużo zdjęć, które na pewno trafią na bloga. ściskam mocno i zapraszam na wieczorny konkurs ! trzymajcie się ciepło T !
ps; już nie mogę się doczekać na otwarcie American Eagle Outfitters ! tez się wybieracie?!
 /sukienka zara buty top shop/
 /sukienka sh /
/Maciej -spodenki h&m bluzka cubus buty river island/


poniedziałek, 20 sierpnia 2012

Uwaga, uwaga! Wiem, że teraz nie za często wstawiam posty ale to przez to że nie mam dostępu do internetu, siedzę nad morzem (akurat teraz mam możliwość do Was napisac bo jestem w Lęborku w kawiarni :) ). ale nie martwcie się wracam w środę i szykuję dla Was konkurs ze wspaniałymi nagrodami! A w piątek jadę do Białegostoku na Fashiononable East, gdzie wystąpie w roli modelki . Jestem bardzo podekscytowana a zarazem zestresowana, mam nadzieję że dam radę i nie przewrócę się na wybiegu, trzymajcie z mnie kciuki! oczywiście zapraszam Was serdecznie!
trzymajcie się, mocno ściskam TTTT. ! /KELLY MELLU/


/buty i torebka topshop/sukienka river island/ koszula- taty/