czwartek, 31 maja 2012

jak żyjecie !? ja ledwo. mam tyle rzeczy do zrobienia, nie starcza mi zupełnie czasu. praca, szkoła i jeszcze imprezy. a muszę to wszytsko pogodzić bo od tego zależy moja przyszłość.!  pewnie niektórzy z Was wiedzą że byłam ostatnio na Fashion Designers Awards, bardzo fajny event, świetne pomysły młodych projektantów, naprawdę jestem bardzo dumna z Naszgo młodego i jakże zdolnego pokolenia.
niestety na tę imprezę wybrałam się z palcem w bandażu, ponieważ przy wieszaniu wystawy końcoworocznej pękła mi szyba w ręce i rozciełam palec, oczywiście Fakt to podłapał i dopowiedział sobie, że mam złamany paluch. nieźle się ubawiłam czytając ten 'artykuł'. w każdym razie palec mam w całości i nic mi się strasznego nie stało ;)
przedemną jeszcze ostateczne zaliczenia i szkołę będę miała z głowy, zresztą nagrania w NW też już niebawem kończymy. a w weekend przprowadzamy się z Maćkiem do nowego mieszkanka, już nie możemy się doczekać !!!! <3
peace and love Wasza T!
 @hornypony tatooniedziela, 27 maja 2012

HALO! u mnie leniwy weekend, w tygodniu mam pare egzaminów więc musiałam się  troche wyluzować.
Co do białej sukienki to podaję link do aukcji na Allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=2378108356
Pytacie mnie o niebieskie buty z Zary, najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu je wystawię na aukcję bo są zbyt charakterystyczne żebym w nich kilka razy się pokazywała.
http://allegro.pl/show_item.php?item=2377911582  a tu jest link do sandałków w których byłam dosłownie raz i chcę je sprzedać! :)
 Pozdrawiam Marta T 'lubieszipnak' Wierzbicka ^^
a jak ktoś nie ma Instagrama to zapraszam na http://instajelly.com/mtttttm
LOCAL HEROES jestem z Was dumna !!!! <3