piątek, 1 kwietnia 2011

plotki roku 2010, zapowiadało się tragicznie szczególnie że Maciek słabo się poczuł i musiałam tam przez godzinę siedzieć sama! wiadomo Dorota Rabczewska była główną gwiazdą wczorajszego wieczoru, i nie ukrywam, że bardzo ją cenie, za mocny charakter i świetne pomysły na siebie ! Wszystko się rozkręciło gdy Doda otrzymała dwie nagrody (nie pamiętam za co) , i gdy Maja Sablewska odebrała statuetkę za menagera roku! To było zabawne, Maja dziękowała Dodzie a ta zza kulis krzyczała "oddaj pieniądze", "zamknij się".  Potem było już tyko lepiej, gdy Doda zaczęła śpiewać Maja odrazu wyszła ;)  nie wiem o co tam poszło i o co w ogóle chodziło ale jedno jest pewne Darski zostawił Dorotę!
Ah no i jeszcze te wszystkie dziewczyny z top model,  które próbują się wylansować, a do tego obrosłu w piórka! sodówka uderzyła.  Zresztą sporo osób mnie tam wczoraj denerwowało.
Powiem tak,  tylko koncert Doroty ratował tę impręze, chociaż większość ludzi siedziało jakby ktoś im  kazał , twarze w stylu "warszawskiego cwaniak", mimo tego że aż się chciało zacząc klaskać i tupnąć nużką to oni trzymali fason! sztywniaki!
Pozytywnym akcentem na tej "gali" było to, ze spotkałam Tolę , z która bardzo dawno się nie widziałam!
Pogadaliśmy z nią chwilę, przedstawiła mnie Mai Sablewskiej.
no i to właściwie tyle, jakiś dziwny ten post. ale mówie wam tyle mnie tam osób wczoraj denerwowało! o matko, jeszcze ta Zula Walkowiak wielka Top Modelka , MASAKRA!
Ah, Doda na żywo ma piękny głos!


środa, 30 marca 2011

no ładnie, jutro kolejna duża impreza (plotki roku 2010), a ja jeszcze nie wiem w co się ubrać! Kasia (moja siostra) kupiła mi dzisiaj fajną sukienkę na ciuchach używanych, ale muszę jeszcze to przemyśleć czy się w nią wystroję!
a, już się nie mogę doczekać aż zjem szpinak, został mi jeszcze tylko tydzień diety!!

Julo rośnie jak na drożdżach!

wtorek, 29 marca 2011

Oskary Fashion - to była duża feta! Aby wyglądać niecodziennie i czuć się dobrze w tej sytuacji założyłam piękną sukienkę, która jest dziełem AGNIESZKI ISKIERKI z MissSpark ! Chciałabym jeszcze raz podziękować za tę stylizację ;)
A co do samej gali, to było naprawdę bardzo przyjemnie, chyba pierwszy raz tak dobrze bawiłam się na takiej oficjalniej imprezie! spotkałam wielu znajomych! oczywiście była ukochana Maff, niestety nie otrzymała oskara, ale za rok będzie już jej!!
Było miło. A w czwartek idę na  "Plotki roku 2010", ciekawe co tam będzie się działo! :)


PS: przeczytajcie sobie TO , dobre jaja!