czwartek, 14 kwietnia 2011

jest cały komplet !! buty żółte - zara169
                     top brązowy- zara39
             spodnie-zara99
                   żakaiet- MissSpark            Marynara rewelacyjna od MissSpark,  założę do niej jakąś gładką bluzkę, legginsy i jakieś zajebiste buty! chciałabym żółte, ale nie wiem czy uda mi się znaleźć.

wtorek, 12 kwietnia 2011

w Krakowie było super! no oczywiście pogoda była beznadziejna! trochę nas przemroziło. bardzo przyjemnie spędziłam weekend w towarzystwie Freddiego i Tii, znajomych z Londynu, byli zachwyceni miastem. Był jeszcez Maciek, Patryk MAriusz i znajomi z Karkowa Patrycja, Janek i Gutek. Miała jechać z nami Karu, ale nie wiadomo co się stało i nie było jej na dworcu, a telefonu nie posiada bo jej ukradziono... (Karuuuu gdzie jesteś!!!). Mieszkaliśmy w moim ulubionym hostelu na samym rynku! Mieliśmy pokój 8-osobowy wiec dwa łóżka były wolne, mieszkała z nami Kanadyjka Cristin/ Krysia.
Jak mawiają Krakowiacy,jak szlachta się bawi to koszta się nie liczą. czyli weekend w Krk nie należał do najtańszych... a co tam raz się zyje.
Wczoraj odpoczywałam po wyjeździe a dziś już od samego rana siedziałam w pracy. We czwartek szykuje się dobra impreza! Urodziny Fashion Tv!
A tu Kraków!