sobota, 3 września 2011

powstawiałam trochę moich rzeczy, zerknijcie może wam się coś spodoba.   Szmaragdowe szpilki są super.
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=3219943


Jestem dzisiaj bardzo zła. słaby humor. Basia na pocieszenie przyniosła mi ślicznego brązowego ptaszka. trochę była zawiedziona jak jej go Kasia zabrała i wypuściła.  Żal mi się zrobiło mojej koty, tak się starała żeby mnie pocieszyć...
chciałabym coś dziś wieczorem zrobić coś konstruktywnego, ale nie wiem co i nie wiem z kim...
ah, jutro idę na mecz fundacji tvn-u.  i tyle.


czwartek, 1 września 2011

na Waszą prośbę, MIESZKANKO.
pokazuję mój skuter, bazgroły i kotę Basię!


biorę się w garść i będę znowu pisać codziennie! mimo tego że robi się coraz chłodniej i czuć jesień to ja mam świetny humor, nie zgadniecie czemu! a więc temu...(hahaha) bo przed wczoraj kupiłam skuter! jest rewelacyjny, to żółta Vespa! cudna. zakochałam się w niej po uszy! jutro zrobię zdjęcie i wstawię, chcecie ją zobaczyć ?!
Aha, no i bardzo ważna sprawa, Maciek zarzuca mi że blog stał się nudny....to prawda? napiszcie o czym chcecie żebym pisała i co wam nie odpowiada ^^ buuuuuzi!T.


Brawo Tola, klip i kawałek rewelacyjny !

wtorek, 30 sierpnia 2011

niedziela, 28 sierpnia 2011

wróciłam! i wcale dobrze się z tym nie czuję. zawsze mam tak po wakacjach że ciężko jest mi się przyzwyczaić do tego szybkiego i głośnego życia w Warszawie. no cóż, tak to już jest że po dłuższej przerwie, odpoczynku nic nam się nie chce robić, ale trzeba wziąć się w garść i do roboty !  już niedługo zaczynam zdjęcia do "Na Wspólnej", a od października studia, już się boję !
mam dla was zdjęcia które wywołałam wczoraj, dzisiaj wywołamy zdjęcia z Maćka aparatu więc też pewnie je wstawię na dniach.
aha, wiecie o czym myślałam żeby posprzedawać trochę swoich ubrań np na allegro, robiliście tak ? opłaca się to w ogóle ?
pozdrawiam i całuję T. :*