czwartek, 10 listopada 2011

wrażenia z sesji- było mega. początkowo trochę się stresowałam ponieważ było bardzo profesjonalnie. ale pogadałam z charakteryzatorkami, stylistkami a przede wszystkim fotografem Piotrem (nazwiska nie pamiętam- cała ja) i od razu zrobiło mi się lepiej! miałam przepiękną różową sukienkę z kolekcji Versace dla H&M. kurde, nawet nie umiem wam tego napisać jak było super! musicie koniecznie zobaczyć zdjęcia z tej sesji !  już 10 grudnia w kioskach , miesięcznik 'dobre rady'. mam nadzieję, że będę miała częściej tego typu propozycje!
ściskam mocno T!

środa, 9 listopada 2011

zapomniałam zamieścić kawałka do posłuchania na dziś! wstawiam.
ps; bardzo mi smutno, że z TM odpadła Wiktoria, dzielnie jej kibicowałam aż do dziś, może dlatego że chodziłyśmy razem do liceum... smutno. aaaa! i czemu ta KOZA anka wciąż jest w programie to nie rozumiem !!


prosicie mnie o "outfity", podejrzewam że chodzi o stylizacje i zdjęcia takie jak u maff czy alice. ja poprostu będe wstawiała zdjęcia w co jestem ubrana bez jakichś szaleństw^^, jesli chcecie oczywiście....
pare dni temu wydawnictwo pruszyński zaproponowało mi współpracę - chcieli żebym promowała książkę dla nastolatek. mimo tego że nie mam zbyt często tego typu propozycji, nie zgodziłam się. i teraz zastanawiam się czy dobrze zrobiłam... z drugiej strony, czemu mam się chwytać wszystkiego, nawet tego co mi nie odpowiada  i totalnie do mnie nie pasuje...? 
kolejna sprawa, jutro idę na sesję zdjęciową do miesięcznika "dobre rady". zastanawiam się czy dam sobię radę w roli modelki bo nigdy wcześniej tego nie robiłam... jutro zdam relację jak było. 
ściskam T.