sobota, 2 marca 2013

Halo!
Jak tam weekend? w Warszawie zawitało słońce mam nadzieję że na stałe! Widziałam statystyki że to piąty słoneczny dzień od początku roku!  a mamy marzec! tragedia, niech wiosna już przyjdzie i zostanie na zawsze! Dzisiaj poczułam przypływ pozytywnej energii i zrobiłam mega śniadanie i obiad! Oczywiście popołudnie spędziliśmy na spacerze z pieskami! Wstawiam kilka zdjęć i vlog, który nagrałam wczoraj!
ściskam ! T!Maciek- bluza Majors  

txVwfQ on Make A Gif, Animated Gifs
make animated gifs like this at MakeAGif

koszulka lots of clothes

środa, 27 lutego 2013

halo halo!
 udało mi się wybrać muzykę do filmiku! jest wyjątkowo długi więc montowanie trochę mi zajęło. dużo się dzieje, dostałam ciekawe propozycje, zastanawiam się co z tego wyjdzie, czas pokaże.
Pobyt w Szklarskiej Porębie był wspaniały! Przepiękna malownicza miejscowość, uwielbiam takie klimaty!  Nawet jazda na desce nie sprawiała mi takiej przyjemności jak zawsze, chyba wyrosłam z zimowego szleństwa na stoku, cały czas ciągnęłam Maćka na spacer ;)
Cuki, jako śnieżne psisko biegała jak szalona! Nie można jej było przywołać!

Zapraszam Was na FB, będą konkursy :)


Uciekam na uczelnię! trzymajcie się ! T !
niedziela, 24 lutego 2013

Halo!
Materiał który nagrałam w środę, mam nadzieję że Wam się spodoba :)
Właśnie wróciłam ze Szklarskiej Poręby (padam...), mam sporo filmików jutro będę montować. Było rewelacyjnie, pogoda dopisała więc mogliśmy poszaleć na stoku!
Pozdrawiam!

haha, dobre jaja.
Fakt....