środa, 10 kwietnia 2013

Halo Halo! Tak jak prosiliście zrobiłam vloga o doczepianych włosach!
A oprócz tego mam dla Was konkurs zorganizowany wraz z schaffashoes ! Do wygrania świetne nagrody- vouchery na zakupy w sklepie schaffashoes. Wszystkie szczegóły znajdziecie w linku https://schaffashoes.pl/lubieszpinak, zasady są bardzo proste bo wysatrczy napisać dlaczego lubicie szpinak ! Powodzenia !
ściskam T !

Adaś też lubi doczepić sobie włosy ! :)poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Halo Halo!
W piatek byłam na otwarciu pierwszego w Warszawie sklepu Sinsay, w Reducie. Już wcześniej miałam okazję zobaczyc kolekcję wiosenną ale nie wiedziałam jakie będą ceny, no i byłam mile zaskoczona! Materiały dobre gatunkowo, projekty kolorowe, młodzieżowe- grupa docelowa sklepu to dziewczyny w wieku 15-18  ale ja bez problemu mogłam znaleźć coś dla siebie ! :) Zrobiłam krótki (niestety) materiał ponieważ zapomniałam wziąć ze sobą aparatu, więc wszystko nagrywałam telefonem który wariował przy głośnej muzyce. Mimo wszystko mam nadzieję, że filmik Was zadowoli.
No i w końcu mamy wiosnę! Wczoraj byłam na długim spacerze z Maćkiem i Cuki, poszliśmy na spacer do moich rodziców. Było cudownie, mam nadzieję że śnieg stopnieje na dniach i wiosna zostanie z nami na dobre!
Buziaki T !