sobota, 26 maja 2012

haloo! przepraszam że nie pisałam ale mam problem z komputerem (królik przegryzł kabel). no więc co do czwartku bardzo dziękuję za wasze komentarze, na godzinę przed wyjściem już miałam naszykowaną długą czarną spódnicę a do niej obcisły top, jednak musiałam znaleźć odpowiednie buty do tego kompletu, i wtedy wpadła mi w ręce koronkowa sukienka, jak Wam się podoba?
wczoraj wieczorem byłam na pokazie duetu Bohoboco, cała kolekcja bardzo mi się podała, kobieca i zmysłowa.  A dziś byłam na sesji zdjęciowej dla FAP (fatum art projekt).
pozdrawiam T!.


foto nr1 by K. Słota.   cała reszta by Maciej
sukienka łososiowa River Island 129
buty Zara 299
torebka z frędzlami River Island 169
BIAŁA SUKIENKA ASOS - NA SPRZEDARZ KONTAKT NA      jalubieszpinak@gmail.com

środa, 23 maja 2012

halo halo ! nie śpicie? jutro z samego rana już o 6 muszę być w pracy (zresztą tak jak dziś i wczoraj), prosto z pracy pędzę do szkoły na zaliczenia a wieczorem szykuje mi się ważne wyjście, a właściwie trzy. Wszystkie imprezy zaczynają się mniej więcej o tej samej porze jednak są w zupełnie innym stylu, przebieranie się na każdą z nich, odpada. Pierwsza to pokaz mody, kolejna to premiera filmowa i na koniec otwarcie restauracji. No i mam problem, nie mam zupełnie pomysłu jak odpowiednio dobrać strój do trzech zupełnie różnych event'ow. Jak pewnie zauważyłyście ostatnio gustuję w długich spódnicach, z chęcią bym w takiej poszła bo jest wygodna i elegancka. Mam nadzieję, że coś mi dopowiecie czekam na komentarze i wsparcie. ściskam TTT.

poniedziałek, 21 maja 2012

niedziela, 20 maja 2012

dziś, leniwa niedziela poza tym że na chwilę bylam na 'festiwalu kobiet' w traficcu gdzie opowiadałam wraz z Olą Radwańską o tym czy moda i dobrze dobrane stylizacje mogą pomóc w karierze.  a tak ogólnie to pełen luzzz, a ten tedzień zapowiada się na naprawde pracowity. wstawiam zdjęcia które zrobiłyśmy przy okazji piątkowaych zajęć z operatorki.
ściskam TTTTT.

foto. Oliwia C.
ajajajjaa, zapomniałabym Wam powiedzieć o tym że wczoraj byłam na domówce w IKEI ! CZAD. sprawdźcie moj instagram, mtttttm-moj nick