piątek, 24 grudnia 2010

Wiem że tu wieje pustkami , to dlatego że nic się nie dzieje.  Przygotowania do świąt, jak zawsze dużo roboty. Ulepiłam wczoraj 100 pierogów. No a po za tym to już mnie te Święta wkurzają,  tyle zamieszania, chaosu, ludzie wariują, szał w sklepach, jakoś mnie to wszystko przerasta. Jestem chora (no już 2 tyg prawie), a od wczoraj mam zapalenie spojówek, możecie Sobie wyobrazić jak cudnie wyglądam. Zielono czerwone spuchnięte oczy, mmm nice. Przyznam się szczerze, że nie pisałam nic bo parę dni temu dostałam od Maćka Simsy 3, wiec siedzę i gram!

Kochani życzę wam wszystkiego dobrego, dużo radości i spełnienia marzeń! A sobie życzę WIĘCEJ komentarzy !! liczę na was  xoxoxox <3
kota też ma już dość Świąt

4 komentarze:

 1. Ja po raz pierwszy nie obchodzę w tym roku świąt, ale też zawsze chcialam spedzić je w NYC, wiec nie narzekam. Szał prezentowy z roku na roku wkurza mnie coraz bardziej...na szczęście w ostatnich latach znacznie ograniczyliśmy w rodzinie kupowanie prezentow;).

  OdpowiedzUsuń
 2. no i super podejście! to lubię! ja planuje w przyszłości wyjezdzać gdzies do ciepłych krajów żeby się od tego zgiełku uwolnić!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak tam po świętach?
  Gdzie Sylwestra spędzasz?:)

  OdpowiedzUsuń