wtorek, 12 kwietnia 2011

w Krakowie było super! no oczywiście pogoda była beznadziejna! trochę nas przemroziło. bardzo przyjemnie spędziłam weekend w towarzystwie Freddiego i Tii, znajomych z Londynu, byli zachwyceni miastem. Był jeszcez Maciek, Patryk MAriusz i znajomi z Karkowa Patrycja, Janek i Gutek. Miała jechać z nami Karu, ale nie wiadomo co się stało i nie było jej na dworcu, a telefonu nie posiada bo jej ukradziono... (Karuuuu gdzie jesteś!!!). Mieszkaliśmy w moim ulubionym hostelu na samym rynku! Mieliśmy pokój 8-osobowy wiec dwa łóżka były wolne, mieszkała z nami Kanadyjka Cristin/ Krysia.
Jak mawiają Krakowiacy,jak szlachta się bawi to koszta się nie liczą. czyli weekend w Krk nie należał do najtańszych... a co tam raz się zyje.
Wczoraj odpoczywałam po wyjeździe a dziś już od samego rana siedziałam w pracy. We czwartek szykuje się dobra impreza! Urodziny Fashion Tv!
A tu Kraków!
9 komentarzy:

 1. krakow jest piekny na weekend , ale na dłuzsza mete (studia,mieszkanie ,praca) dosc meczacy , coraz czesciej zdradzam krakow dla warszawy tam przynajmniej zachowuje sie anonimowosc i przestrzeń :) bylas na off plus camera? pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dodaj więce swoich zdjęć,tzn tych zrobionych przez Ciebie,tak jak wstawialaś na poprzednim blogu,były genialne!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. super , czekamy zatem na relację z imprezy ! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. OOOooo super. Juz wiesz co założysz??

  OdpowiedzUsuń
 5. czekamy na relację z imprezy!
  właśnie zjadłam szpinak:P

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz już jakieś plany jak się ubierzesz na imprezę FTV? : ))

  OdpowiedzUsuń
 7. tak mam genialną marynarkę!! pomidorową! zrobię jutro zdjęcia!! ^^

  OdpowiedzUsuń