niedziela, 22 maja 2011

pozdrawiamy z ogródka. kto waszym zdaniem wygra X factor?

7 komentarzy:

 1. Michał Szpak albo Dziewczyny ? ; )

  OdpowiedzUsuń
 2. Szpak mógłby wygrać, choć uważam, że z jego potencjałem spokojnie poradzi sobie i bez wygranej, nie mniej jednak zasługuje na dojście do finału. Stawiam na Gienka Loskę, głównie na bazie obserwacji reakcji publiczności.
  I mam nadzieję, że najmniej głosów uzyska Pani Stankiewicz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurcze, nawet nie wiesz jak bardzo Ci zazdroszczę Twojego 'wolnego zawodu'. Od kilku lat przygotowuję się do egzaminów do szkoły teatralnej. Wszystko idzie okej, tylko śpiewać nie umiem. I znając życie przez to właśnie się nie dostanę ;] jesteś szczęściarą, dostałaś wspaniały dar od Boga- wzbudzasz prawdziwe emocje na ekranie, grasz dla ludzi.
  Ja mogę tylko o tym pomarzyć ;) Życzę szczęścia, rozwijaj się! Pozdrawiam. Iza

  OdpowiedzUsuń
 4. Izabelo dziękuję za tak miłe słowa. Rzadko spotykam się z pozytywną opinią na temat swojej gry aktorskiej! Życzę Ci spełnienia marzeń i powodzenia! :)
  A co do XF to ja nie przepadam za Adą, i strasznie żałuję że dziewczyny odpadły. Gieniek powinien wygrać. no i koooocham Czesława!

  OdpowiedzUsuń
 5. totalnie tak samo!
  Gienek na laureata i love dla Czesława ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. Taaaak! Czesław jest najlepszym jurorem świata! :D Liczyłam na to, że Dziewczyny zostaną - były świetne, zarówno ich wizerunek oraz repertuar. Zdecydowanie najbardziej profesjonalne. Teraz liczę na Gienka. Byle nie Ada! ;d

  OdpowiedzUsuń